Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Grant z Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki:  Wielowymiarowa dynamika relacji bilateralnych – Polska i Niemcy w Unii Europejskiej

Bardzo miło nam ogłosić, że dr hab. prof. UWr Elżbieta Opiłowska wraz z dr Moniką Sus otrzymały grant z Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki na realizację projektu "Wielowymiarowa dynamika relacji bilateralnych – Polska i Niemcy w Unii Europejskiej”.

Projekt jest kontynuacją obecnie kończonego projektu i będzie realizowany od 1.01.2021 do 31.12.2021 we współpracy z Hertie School w Berlinie.

monikasus_czarnobiale_kwg39u.jpgelay_cmr6wk.jpg